Hakkımızda

Kombi Servisi Eskişehir‘in en önemli özelliği müşteri memnuniyetinin satış sonrası devam edebilmesi için servis hizmetiyle de her an yanınızda olabilmek için büyük bir çaba sarf etmesidir.Kombi Servisi Eskişehir olarak tüm kombi markalarına kaliteli ve müşteri odaklı servis sunmaktayız.

Ayrıca kombi servisi için özel olarak oluşturmuş olduğumuz kadromuz ile kombinizin ihtiyaçlarına da yanıt vermekteyiz.Konusunda uzman kadromuz, teknolojik donanımlı gezici ekibimiz ve güçlü servis altyapımız ile haftanın her günü 7/24 sorunları çözmek için çalışıyoruz.

Kombi Servisi Eskişehir olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuz ile size hızlı destek verebilmek için Eskişehr’in birçok noktasında bulunan ekiplerimiz bizi diğer servis firmalarından ayırarak zirveye taşımaktadır.

Önceliğimiz kaliteli ve garantili hizmet sunarak markamıza yakışır şekilde müşteri memnuniyetini de zirveye taşımaktır.Kombinizin marka, modeli ve sorunu her ne olursa olsun uzman ekibimizin sorunun giderilmesini sağlayacak deneyime sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Amacımız koşulsuz müşteri mutluluğu olduğundan, kaliteli hizmet sunarak sizlerden aldığımız güçle daima en iyiye doğru yol almaktayız.

Ev ve ofislerinizde kullanılan ürünlerin tamir, bakım ve montaj servisi için güler yüzlü, teknik eğitim almış, çağdaş, dinamik, yenilikçi, yorulmak nedir bilmez ekibimiz size bir telefon kadar yakındadır.

Her türlü teknik sorunda ve hatta çalıştırmakta zorlandığınız ürünlerde yardım alabilmek için Kombi servis’imize çağrı merkezimiz veya servis talep formu aracılığyla ulaşabilir, hızlı ve kaliteli hizmetlerle müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuğumuza şahit olursunuz.